sobota, 5 listopada 2016

5-tka w tytułach

Witajcie kochani. Zapraszam dzisiaj na już chyba piątą odsłonę 5-tki w tytułach. Czytaliście, którąś z tych książek? 
Pozdrawiam, 
Wiktoria 

7 komentarzy:

 1. Czytałam Więźnia labiryntu i Angelfall, gdzie pierwsza średnio mi się podobała, a druga była boska <3 No i mam w planach Kod Leonarda Da Vinci i wiem, że muszę się szybko za nią zabrać :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Hahaha Edward - debil! xD Genialne :D
  Hełm ochronny? >.< Jesteście zarąbiste! XD
  Więzień labiryntu <33
  Raffe jest jednym z moich ulubionych bohaterów całej książki! :D
  I jak dla mnie akcja nie była nudna ^^
  Pozdrowionka, dobra robota! :D
  http://recenzjeklaudii.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Kitty - jak mogłaś tak zjechać moje ulubione powieści? Więźnia... nie czytałam, ale już mam go na szafce nocnej, więc lada moment zabiorę się za niego :) Fajny ten post :)
  Tak się zastanawiam dlaczego wszyscy teraz krytykują Zmierzch, przecież 90 procent czytelników ją przeczytała, a ponad połowa ją uwielbiała...ja tam lubię tę historię i nic na to nie poradzę ( ale tylko tom pierwszy)

  OdpowiedzUsuń
 4. Niestety, nie czytałam żadnej z wymienionych powieści, ale i tak bardzo dobrze bawiłam się czytając post. Lubię tę Waszą serię! ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Czytałam "Zmierzch" i "Więzień labiryntu"

  OdpowiedzUsuń
 6. Za Więźniem labiryntu specjalnie nie przepadam, pierwsza część Angelfall była według mnie najlepsza z całej trylogii, a do Zmierzchu chyba jak wszyscy mam sentyment, bo wprowadził mnie w swiat literatury młodzieżowej ;) Pozostalycy dwóch książek nie czytałam, ale jak zawsze jestem zachwycona waszą kreatywnością w dopasowywaniu słów do literek tytułu <3

  Books by Geek Girl

  OdpowiedzUsuń